رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 16 خرداد 1397 - 15:49
  • کد خبر : ۵۹۴
  • مشاهده :  80 بازدید
  • چاپ خبر : سکوت مسلمین مقابل ظلم به برادران خود بزرگترین نقطه ضعف دنیای اسلام است
عضو حرکت اسلامی نیجریه:

سکوت مسلمین مقابل ظلم به برادران خود بزرگترین نقطه ضعف دنیای اسلام است

عضو حرکت اسلامی نیجریه عدم توجه و حمایت متقابل مسلمین از همدیگر را از مشکلات دنیای اسلام ذکر کرد و گفت: برخی از مسلمین برخلاف عقاید اصلی این دین، در مقابل ظلمی که به دیگر مسلمانان در نقاط مختلف دنیا می شود سکوت کرده اند و این بزرگترین نقطه ضعف آنان است.

سلام گنبد | “ابراهیم محمد” شامگاه شنبه در چهارمین ضیافت وحدت و مقاومت در گنبدکاووس افزود: مشکلات دینی بین مذاهب مختلف اسلامی در نقاطی از جهان اسلام که با نقشه های مستکبران ایجاد شده باعث جدایی بین برادران دینی شده و بعنوان مثال بوکوحرام در نیجریه به نام حمایت از تسنن به میدان آمدند ولی بیشترین کشته های این گروه خونریز از برادران و خواهران سنی مذهب است.

وی با ابراز خوشحالی از حضور در جمع مردم و بزرگان شهرستان گنبدکاووس و وجود دوستی و برادری در پیروان مذاهب مختلف اسلامی در منطقه ، خاطرنشان کرد: دوستی ها و همدلی ها بین مسلمانان بی شک به پیشرفت در جهان اسلام کمک می کند.

عضو حرکت اسلامی کشور نیجریه بیان کرد: دوست داشتن و برادری مثل نجات از جهنم است و با این ویژگی ها رحمت الهی نصیب مسلمانان خواهد شد.

ابراهیم محمد افزود: صبر بزرگترین وسیله رسیدن به هدف است که می بایست ما نیز با صبوری راه درست اسلامیت و زندگی سالم را طی نماییم و این چراغ روشن را به دیگران نیز انتقال دهیم.

[منبع: ایرنا]

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه