رفتن به بالا
  • شنبه - 2 تیر 1397 - 14:26
  • کد خبر : ۶۰۸
  • مشاهده :  273 بازدید
  • چاپ خبر : “نگار مقدم” برنده جايزه بهترین بازیگر زن در بخش “استعداد جدید آسیایی” جشنواره فیلم شانگهای شد + تصاویر
اولین جایزه بین المللی در اولین تجربه سینمایی؛

“نگار مقدم” برنده جايزه بهترین بازیگر زن در بخش “استعداد جدید آسیایی” جشنواره فیلم شانگهای شد + تصاویر

“نگار مقدم” هنرمند جوان گنبدی برای بازی در فیلم “درساژ” موفق به کسب جایزه “بهترین بازیگر زن” در جشنواره بین المللی فیلم شانگهای شد

سلام گنبد | روز جمعه یکم تیر ۱۳۹۷، مراسم فرش قرمز پیش از برگزاری مراسم اهداء جوایز بخش استعداد جدید آسیای جشنواره بین المللی فیلم شانگهای برگزار شد.

هنرمندان و سینماگرانی که از کشورهای مختلف در این بخش جشنواره شرکت کرده اند، از روی فرش قرمز عبور کردند و با نام و کشور و فیلم خود معرفی شدند.

پس از پایان مراسم فرش قرمز، مراسم اعلام نام برندگان نامزدها در بخش‌های مختلف برگزار شد.

فیلم درساژ به کارگردانی پویا بادکوبه و بازی نگار مقدم در نقش گلسا از ایران در این بخش جشنواره نامزد بهترین فیلم و بهترین بازیگر زن بود که سرانجام نام نگار مقدم به عنوان برنده جایزه بهترین بازیگر زن اعلام شد.

نگار مقدم، بازیگر جوان گنبدی پس از شنیدن نام خود خوشحال و هیجان زده سمیرا برادری تهیه کننده فیلم را در آغوش کشید و برای دریافت جایزه روی صحنه رفت.

نگار مقدم پس از دریافت جایزه بهترین بازیگر زن گفت: در کودکی مادرم کتاب داستانی برایم خریده بود که یک جمله آن در ذهنم باقی ماند و اثر گذاشت. آن جمله این بود که اگر واقعاً خواهان چیزی هستی با تمام نیرو و توان باید دنبالش بروی. من موفقیت امروزم را از آن جمله تاثیرگذار به دست آورده ام.

خبرنگاران رسانه های چینی و خارجی این مراسم را پوشش دادند.

[منبع: رادیو بین‌المللی چین]

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه