رفتن به بالا
  • سه شنبه - 3 مرداد 1396 - 16:29
  • کد خبر : ۲۶۵
  • مشاهده :  347 بازدید
  • چاپ خبر : ۶ هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان گنبدکاووس کشف شد

۶ هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان گنبدکاووس کشف شد

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس گفت: از ابتدای امسال تاکنون، ۶ هزار و ۴۰۰ لیتر سوخت قاچاق و۲۴ هزار و ۱۴۳ نخ سیگار قاچاق در این شهرستان کشف شده است.

سلام گنبد | محمود علی‌فر ظهر امروز سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه در گنبدکاووس اظهار داشت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون، ۶ هزار و ۴۰۰ لیتر سوخت قاچاق، ۲۱۰ کلیو سم قاچاق در شهرستان و ۴ هزار و ۵۸۰ لیتر سوخت قاچاق در نوار مرزی کشف و ضبط شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس افزود: در طرح مبارزه با کالا قاچاق از یک باربری در شهرستان گنبدکاووس ۲۱۰ کیلو سم روال تی‌سی محصول چین کشف شد و همچنین در نوار مرزی در رابطه با سوخت قاچاق ۳ نفر دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

وی تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۴۰ طرح مقابله و مبارزه در شهرستان گنبدکاووس اجرا شده که نسبت به سال گذشته ۱۱ درصد افزایش داریم. ۸۴ درصد پرونده‌های اختلافات خانوادگی در گنبدکاووس، با همکاری واحد مشاوران کلانتری‌های این شهرستان مصالحه شده است.

علی‌فر تاکید کرد: بیشترین پرونده‌ها در شهرستان گنبدکاووس مربوط به اختلافات خانوادگی، نزاع و درگیری فامیلی، مشکلات زوجین و ایجاد مزاحمت است و در تیرماه بیشتر پرونده‌های ارجاعی به صلح و سازش ختم شده است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس گفت: در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی بیش از ۱۰ کیلو انواع موادمخدر کشف و بیش از ۵۰ نفر معتاد متجاهر دستگیر، ۳ دستگاه خودرو و ۲ دستگاه موتور سیکلت توقیف شدند.

علی‌فر تصریح کرد: ۱۴۱ قلم مواد آرایشی و بهداشتی قاچاق، ۲۴ هزار و ۱۴۳ نخ سیگار قاچاق، ۶ هزار و ۸۹۳ قلم دارو از جمله کشفیات ما از ابتدای سال جاری تاکنون بوده است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس افزود: ۱۰ دستگاه کولر اسپلیت و ۴ دستگاه ماشین لباسشویی قاچاق در زمینه لوازم خانگی به ارزش ۴۶۰ میلیون ریال کشف و ضبط شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه