آخرین عناوین
یکشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۶:۲۷ ب.ظ
نوشتاری از یک فعال فرهنگی به بهانه اظهارات رئیس جمهور
قانون اساسی ما بر چه اساسی نوشته شده است؟
جناب آقای رئیس جمهور،اگروظیفه نیروی انتظامی اجرای اسلام نیست پس این همه شهید نیروی انتظامی برای چیست؟

به گزارش سلام گنبد،دکتر روحانی رئیس جمهور،در همایش سراسری فرماندهان ناجا اظهاراتی را عنوان کرد.بخشی از سخنان روحانی از این قرار بود:

” ما باید قانون را با دقت اجرا کنیم و خوشبختانه در جمهوری اسلامی ایران شرع و قانون در کنار هم قرار می‌گیرند.

 پلیس موظف به اجرای اسلام نیست، هیچ پلیسی نمی‌تواند بگوید من این کار را کردم چون خدا گفته است. پلیس یک وظیفه بیشتر ندارد و آن هم اجرای قانون است.

 احکام شرع برخی در قانون و بخشی هم مجلس تصویب کرده که مخالف با شرع نبوده است؛ برخی احکام اسلام در قانون نیامده آیا پلیس می‌تواند در آن دخالت کند؟‌ مثلا هنگام نماز ظهر وارد یک بانک شود و به رئیس بانک بگوید وقت نماز است.”/مشرق

سید علی کریمیان،فعال فرهنگی و رسانه ای گنبد کاووس در این رابطه متنی را برای سلام گنبد ارسال نموده است که بدین شرح است:

جناب آقای رئیس جمهورali

اگروظیفه نیروی انتظامی اجرای اسلام نیست پس این همه شهید نیروی انتظامی برای چیست؟

هر از چند گاهی که سخنرانی های شما را گوش میکنم احساس میکنم  که فراموش کرده اید که رئیس جمهور کشور جمهوری اسلامی ایران هستید! برادر عزیز جناب آقای روحانی جدای از اینکه فامیلی روحانی دارید در کسوت روحانیت هم هستید. یک روحانی اگر دیدگاهش و انتظارش نسبت به نیروی پلیس کشورش که حافظ امنیت اجتماع و جامعه اسلامی است اجرای اسلام نباشد از مردم عادی چه انتظاری خواهیم داشت  .  در کشور اسلامی آن هم ایران امام زمانی و ولائی باید صفر تا صد حرکت همه مردمش و مسئولینش اعم از نظامی و انتظامی،لشگری و کشوری به سوی اجرای اسلام باشد .یادمان باشد که قوانین ایران برگرفته از کتاب خداست و باید باشد در کشوری که قوانین آن، غیر مُسلم مِهمان و همچنین غیر مُسلم هموطن را ملزم به اجرای رعایت حدود اسلام ( مانند حجاب) مینماید چگونه می شودبه نیروی که در راس حفظ امنیت اجتماع اسلامی است  و آیه  کُونُواْ قَوَّامِینَ بِالْقِسْطِ  شعار ذاتی اوست بگوئیم مجری اسلامیت نیست. مگر اینجا ترکیه است که پلیس را با اهداف لائیکی بکار گیری نمائیم .پلیس ایران در راه اسلام و انقلاب اسلامی و اهداف اسلامیش هزاران شهید تقدیم نموده تا ثابت کند برای برقرار قسط اسلامی و اجرای اسلام به پیشواز شهادت می رود آری آقای رئیس جمهور نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به دقت به آیه شریفه(یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ کُونُواْ قَوَّامِینَ بِالْقِسْطِ شُهَدَاء لِلّهِ وَلَوْ عَلَى أَنفُسِکُمْ أَوِ الْوَالِدَیْنِ وَالأَقْرَبِینَ إِن یَکُنْ غَنِیًّا أَوْ فَقَیرًا فَاللّهُ أَوْلَى بِهِمَا فَلاَ تَتَّبِعُواْ الْهَوَى أَن تَعْدِلُواْ وَإِن تَلْوُواْ أَوْ تُعْرِضُواْ فَإِنَّ اللّهَ کَانَ بِمَا تَعْمَلُونَ خَبِیرًا) ترجمه (ای کسانی که ایمان آورده اید ، به عدالت فرمانروا باشید و برای خدا، شهادت دهید ، هر چند به زیان خود یا پدر و مادر یا خویشاوندان شما چه توانگر و چه درویش بوده باشد زیرا خدا به آن دو سزاوارتر است پس ، از هوای نفس پیروی مکنید تا از شهادت حق عدول کنید چه زبان بازی کنید یااز آن اعراض کنید ، خدا به هر چه می کنید آگاه است)اعتقاد دارد و انشاء الله در همین راه نیز حرکت خواهد نمود.

آقای رئیس جمهور عزیز وحقوقدان، یک سوال ؟!

قانون اساسی کشوری که در آن رئیس جمهورش هستید، بر چه اساس و دینی نوشته شده؟

سید علی کریمیان

 1. asal   خرداد ۸, ۱۳۹۴  

  با سلام
  اگر ممکنه از رئیس جمهور محترم بپرسید وظیفه نیروی انتظامی را مشخص نمودید لطفا مسئول گرانی های آب و برق وگاز وسوخت را نیز معرفی نمایند
  اگر ممکنه نظر قانون در این خصوص را بفرمائید که وظیفه کیست مبارزه با گرانی ها
  خداوند لعنت کند ادمهای دروغ گو را در هر لباسی که هستند

  رأی منفی یا مثبت به نظر Thumb up 0 Thumb down 0

 2. روح الله   اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۴  

  در تائید این مطلب شما یه نظر از آقای شجونی براتان گذاشتم امیدوارم این نظر رو هم بگذارید تا معلوم شود که علما با حرف و نظر آقای روحانی در این خصوص مخالفند
  صراط: روزنامه اصلاح طلب آرمان گفتگویی با حجت‌الاسلام جعفر شجونی، عضو جامعه روحانیت مبارز انجام داده است:

  آقای روحانی گفته است وظیفه نیروی انتظامی اجرای اسلام نیست بلکه اجرای قانون است و انتقادات و تائیداتی به این اظهارات شد. به‌عنوان یک شخصیت حوزوی در این خصوص چه نظری دارید؟
  مراجع تقلید جواب ایشان را دادند و من هم با آنها همزبان هستم.
  شما با ایشان در این خصوص صحبتی داشتید؟
  این بار اول نیست که آقای روحانی در این مورد صحبت کرده است. دلواپسان هم در مجلس به این صحبت‌های رئیس‌جمهور ایراد وارد کردند. به هرحال ایشان باید توجه بیشتری داشته باشند به اینکه چه صحبت‌هایی می‌کنند. چراکه حرف ایشان درست نیست. نیروی انتظامی مجری قانون است. قانون ما هم غیراسلامی نیست. لذا اینکه ایشان فرموده‌اند نیروی انتظامی مجری اسلام مردم نیست حرف درستی نیست و قانون هم که اسلامی است باید قوه مجریه اجرا کند که آن هم به نیروی انتظامی است. به این ترتیب این حرف ایشان به‌نظرم درست نیست.

  رأی منفی یا مثبت به نظر Thumb up 4 Thumb down 0

 3. سید   اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۴  

  فارس: در جلسه هفته گذشته شورای عالی انقلاب فرهنگی که به ریاست رئیس‌جمهور برگزار شد، یکی از اعضای جلسه نسبت به سخنان روحانی در همایش فرماندهان نیروی انتظامی اعتراض کرد و خواستار توضیح رئیس جمهور در این رابطه شد.

  روحانی نیز توضیحاتی ارایه داد که طبق گفته حاضران در آن جلسه ارتباط چندانی با موضوع نداشته و اقناع کننده نبود؛ پس از توضیحات رئیس جمهور۴ نفر از اعضای شورا خواستار صحبت شدند که رئیس جلسه اجازه صحبت به هیچ یک از آنها نداد

  خیلی پسندیده! شما هم می‌پسندید؟ Thumb up 6 Thumb down 0

 4. کاهانی   اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۴  

  امام خمینی(ره):
  شما پلیسها الآن پلیس امام زمان هستید و باید به وظایف اسلامی عمل بکنید. با مردم مثل سابق عمل نشود؛ الآن مثل سابق نیست. الآن کشور، کشورِ اسلامی است و عادات و رسوم، عادات و رسومی اسلامی باید باشد.
  ۹ فروردین ۱۳۵۸

   انتم الآن ایها الشرطه تمثلون شرطه امام الزمان وینبغی بکم العمل بوظائفکم الاسلامیه، فلا تتعاملوا مع الناس کالسابق فالوضع الیوم لیس کالسابق. البلد الآن بلد الاسلام والعادات والتقالید یجب ان تکون عادات وتقالید اسلامیه
  ۳۰ ربیع الثانی‏ ۱۳۹۹

  You, the police force, are now the police of Imam of the Time and hence must perform your Islamic responsibilities. Do not treat people as you would in the previous regime. Today is not the same as before. Now, the country is an Islamic one, all customs and rituals must be Islamic.
  March 29, 1979

  خیلی پسندیده! شما هم می‌پسندید؟ Thumb up 9 Thumb down 1

 5. یک سمنانی   اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۴  

  امام جمعه دامغان
  شهدا جانشان را آسان فدا کردند تا ما به راحتی اسلام را پیاده کنیم

  خیلی پسندیده! شما هم می‌پسندید؟ Thumb up 10 Thumb down 2

 6. ahmad   اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۴  

  یت‌الله یزدی در دانشگاه دفاع ملی:
  قوه مجریه باید اسلام را اجرا کند/ برخی همین طور برای خودشان مسئله رهبری شورایی را مطرح می‌کنند

  رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: قوه مجریه‌ای که مورد تنفیذ رهبری است موظف به اجرای قوانین اسلام است و نمی‌تواند بگوید اسلام نه.

  خیلی پسندیده! شما هم می‌پسندید؟ Thumb up 9 Thumb down 0

 7. علیرضا   اردیبهشت ۹, ۱۳۹۴  

  کیهان نوشت: بیانات رئیس جمهور در جمع فرماندهان نیروی انتظامی مبنی بر «عدم وظیفه پلیس نسبت به اجرای اسلام و موظف بودن صرف به اجرای قوانین» بازتاب پررنگی در سایت‌ها و جراید داشته و زمینه‌ساز طرح برخی مطالب مغرضانه از سوی عناصر فرصت‌طلب داخلی و خارجی شده است. حال این‌که به نظر می‌رسد این سخن با آموزه‌های اسلامی تطابق نداشته و از منظر حقوقی نیز فاقد وجاهت قانونی است. چرا که:
  اولا) شاخصه تمایز نظام اسلامی با سایر نظام‌ها در اجرای احکام اسلامی بوده که این وظیفه بر عهده آحاد مردم و مسئولین می‌باشد. بر همین اساس وظیفه مقابله با تظاهر علنی نسبت به رفتارهای ناقض فرامین اسلامی که در ادبیات فقهی از آن تعبیر به «عمل حرام» می‌شود به دو شکل تعریف می‌شود: امر به معروف و نهی از منکر زبانی که وظیفه افراد جامعه است و توسل به قهر و غلبه در برابر منکر که در کشور ما جزء وظایف قانونی نیروی انتظامی است.
  ثانیا) از منظر فقهی می‌توان به مسئله ۱۰۶۴ اجوبهًْ الاستفتائات مقام معظم رهبری «دام‌ظله‌العالی» استناد کرد که در پاسخ به چگونگی و مراتب مواجهه یا مقابله با مصادیق منکر در جامعه می‌فرمایند: «با توجه به این که در زمان حاکمیت و اقتدار حکومت اسلامی می‌توان مراتب دیگر امر به معروف و نهی از منکر را که بعد از امر و نهی زبانی هستند، به نیروهای امنیتی داخلی (پلیس) و قوه قضائیه واگذار کرد، به خصوص در مواردی که برای جلوگیری از ارتکاب معصیت چاره‌ای جز اعمال قدرت از طریق تصرف در اموال کسی که فعل حرام انجام می‌دهد یا تعزیر و حبس او و مانند آن نیست؛ در چنین زمانی با حاکمیت و اقتدار چنین حکومت اسلامی، واجب است مکلفین در امر به معروف و نهی از منکر به امر و نهی زبانی اکتفا کنند و در صورت نیاز به توسل به زور، موضوع را به مسئولین ذی‌ربط در نیروی انتظامی و قوه قضائیه ارجاع دهند…»

  خیلی پسندیده! شما هم می‌پسندید؟ Thumb up 10 Thumb down 0

 8. علیرضا   اردیبهشت ۹, ۱۳۹۴  

  ثالثا) تظاهر علنی در انظار و اماکن عمومی نسبت به ارتکاب عمل حرام- دقیقا با همین وصف- به موجب ماده ۶۳۸ قانون مجازات اسلامی جرم‌انگاری شده است، بنابراین چنانچه این مصداق مجرمانه محقق شود نیروی انتظامی که براساس قانون آئین دادرسی کیفری به عنوان ضابط عام دادگستری محسوب می‌شود؛ ماموریت می‌یابد در حفظ آثار و دلایل جرم و جلوگیری از فرار و مخفی شدن متهم اقدام نماید. به بیان دیگر ارتکاب علنی عمل حرام در مرئی و منظر عمومی در شمار جرایم مشهود محسوب شده و جلوگیری از آن علاوه بر این که اجرای بخشی از اسلام بوده، وظیفه قانونی پلیس می‌باشد.
  رابعا) هر چند بداهت استفهام انکاری رئیس‌ محترم جمهور مبنی بر اینکه «برخی احکام اسلام در قانون نیامده آیا پلیس می‌تواند در آن دخالت کند؟‌مثلا هنگام ظهر وارد یک بانک شود و به رئیس بانک بگوید وقت نماز است. احسان به والدین یکی از واجبات بزرگ ماست ولی آیا می‌شود یک نفر را دستگیر کرد به خاطر اینکه در خیابان از پدرش جلوتر حرکت کرده است؟» توضیحی را نمی‌طلبد ولیکن بیان این نکته درباره فضائل اخلاقی ذکر شده خالی از فایده نیست که اتفاقا اجرای این بخش از اسلام نیز در حکومت اسلامی متولی دارد. چنان‌که اصل سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، دولت را موظف نموده نسبت به ایجاد محیط مساعد برای رشد فضایل اخلاقی براساس ایمان و تقوی و مبارزه با کلیه مظاهر فساد و تباهی اقدام نماید.

  خیلی پسندیده! شما هم می‌پسندید؟ Thumb up 10 Thumb down 0

 9. علیرضا   اردیبهشت ۸, ۱۳۹۴  

  به گزارش خانه ملت، جواد کریمی قدوسی امروز در نشست علنی سه‌شنبه (۸ اردیبهشت‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: چرا آقای رئیس جمهور برخلاف اصول حاکم بر همدلی و همزمانی عمل می‌کند، اصل برای نظام و ملت حمایت از خادمان و مسئولان است، مگر اینکه به آرمان‌های انقلاب و اسلام بی‌توجهی کنند.

  نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با یادآوری صحبت‌های وزیر نفت دولت موقت اظهار داشت: این وزیر عنوان کرد اجرای احکام اسلام مقدور نیست، در همان زمان شهید بهشتی سینه چاک کرد و به میدان آمد و بر دهن جسارت کننده اسلام زد.

  وی همچنین ادامه داد: در مجلس خبرگان قانون اساسی بنی صدر به شهید بهشتی در خصوص شروط احراز صلاحیت رئیس جمهور مبنی بر مومن بودن به انقلاب و مذهب رسمی یعنی اسلام اعتراض کرد که مورد اعتراض شهید بهشتی قرار گرفت.

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با یادآوری این که روحانی در چند روز گذشته در خصوص وظیفه پلیس در اجرای اسلام صحبت کرده بود، تاکید کرد: روحانی اگر حرف خود را پس نگیرد و در محضر الهی و شهدا استغفار نکند و از علمای اسلام و ملت عذرخواهی نکند همان بلایی که اسلام بر پیشینیان آورد بر سر او خواهد آورد.

  خیلی پسندیده! شما هم می‌پسندید؟ Thumb up 10 Thumb down 0

 10. آتیلا   اردیبهشت ۷, ۱۳۹۴  

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  کم بحث ترین نظر! واقعا؟! Thumb up 1 Thumb down 16

 11. علیرضا   اردیبهشت ۷, ۱۳۹۴  

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  کم بحث ترین نظر! واقعا؟! Thumb up 3 Thumb down 12

 12. قلی تبار   اردیبهشت ۷, ۱۳۹۴  

  حضرت آیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید امروز در درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم، به سخنان اخیر رییس جمهور واکنش نشان داد و بر لزوم پرهیز مسؤولان از هرگونه حاشیه سازی در جامعه تاکید کرد. این مرجع تقلید با بیان این که نظام اسلامی ما بحمدلله یک نظام ممتاز از جمیع جهات است، خاطرنشان کرد: مطالبی در روزهای اخیر در جامعه مطرح شد که متاسفانه موجب ایجاد حاشیه هایی در کشور شد. وی ابراز داشت: نخستین خواسته ما از مسؤولان محترم این است که از مطرح کردن سخنان حاشیه ساز اجتناب کنند و با توجه به شعار سال که رهبر معظم انقلاب مطرح کردند در جهت تقویت همدلی و همزبانی تلاش کنند و بدانند مخاطب اصلی پیام رهبری در وهله نخست مسؤولان هستند. این مرجع تقلید با انتقاد از اظهاراتی که درباره وظایف نیروی انتظامی مطرح شده و این که پلیس مسؤولیت اجرای قانون را به عهده دارد نه احکام اسلام را، تصریح کرد: باید به این نکته توجه داشت که اولا قانون اساسی ما برگرفته از موازین اسلامی است، ثانیا این که گفته می شود وظیفه نیروی انتظامی اجرای احکام اسلامی نیست، یعنی در جامعه امر به معروف و نهی از منکر نشود؛ در حالی که امر به معروف وظیفه ای همگانی است و همه باید ملزم به اجرای آن باشند. آیت الله نوری همدانی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب روز گذشته تصریح فرمودند که همه ما مسؤول اجرای احکام اسلامی هستیم؛ بنابراین این سخن که گفته شود نیروی انتظامی مسؤول اجرای احکام اسلامی نیست، سخنی نادرست است و مسؤولان با اظهارات خود نباید به گونه ای در جامعه القا کنند که اسلام و قانون دو مقوله متفاوت است. وی در ادامه ضمن تقدیر از تلاش های نیروی انتظامی به منظور برقراری امنیت اخلاقی و اجتماعی در جامعه و عمل به احکام اسلامی، تصریح کرد: مسؤولان باید در انجام وظایف اسلامی خود با در نظر گرفتن عدالت اجتماعی بیش از پیش کوشا باشند. آیت الله نوری همدانی اظهار داشت: همه باید از مطرح کردن سخنان حاشیه ای در جامعه به شدت اجتناب کنند، همگان باید به اصل وحدت حول محور ولایت فقیه ملتزم و پایبند باشد.

  خیلی پسندیده! شما هم می‌پسندید؟ Thumb up 13 Thumb down 1

 13. سید   اردیبهشت ۷, ۱۳۹۴  

  ه گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله ناصر مکارم شیرازى از مراجع تقلید صبح امروز دوشنبه در ابتداى درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم به سخنان اخیر رییس جمهور درباره این که پلیس موظف به اجرای قانون است نه اسلام، واکنش نشان داد.

  وی تصریح کرد: اخیراً یکى از مسؤولان محترم گفته بودند وظیفه نیروى انتظامى اجراى قانون است نه اجراى اسلام؛ این سخن از سه جهت اثر منفى داشت و به هیج وجه مناسب نبود.

  خیلی پسندیده! شما هم می‌پسندید؟ Thumb up 12 Thumb down 1

 14. سید   اردیبهشت ۷, ۱۳۹۴  

  واکنش مراجع عظام به سخنان اخیر روحانی:
  اجرای اسلام وظیفه همگان است / مسؤولان از حاشیه سازی اجتناب کنند

  خیلی پسندیده! شما هم می‌پسندید؟ Thumb up 13 Thumb down 1

 15. سید بت شکن   اردیبهشت ۷, ۱۳۹۴  

  اعتراض اعضای کمیسیون فرهنگی به اظهارت اخیر رئیس‌جمهور

  سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اعضای کمیسیون فرهنگی به شدت نسبت به صحبت رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه اجرای اسلام جزو وظایف ناجا نیست،‌ معترض هستند و بناست در آینده اقدامات عملی لازم در خصوص این موضوع انجام شود.
  طاهری خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون اینگونه صحبت‌ها را ایجاد یک خط انحرافی دانستند که هر کسی وظیفه دارد تا در هر جایگاهی که هست اسلام را پیاده کند و اینکه ما بگوییم اجرای اسلام جزو وظایف نیروی انتظامی نیست مقدمه یک انحراف بزرگ است و با این حرف هر فردی می‌تواند وظایفی که در قبال اسلام دارد را انجام نداده و خود را محدود به برخی کارهای اداری کند که این امر نه با آموزه‌های امام (ره) همخوانی دارد و نه آموزه‌های مقام معظم رهبری و در واقع دین ما را مکلف می‌کند که همگی به اسلام پایبند بوده و درصدد اجرای فرامین آن باشیم.

  وی افزود: امروز اعضای کمیسیون همگی به شدت نسبت به حرف‌های روز گذشته رئیس‌جمهور معترض بودند و اقداماتی هم بعدها در این خصوص انجام خواهد شد.

  خیلی پسندیده! شما هم می‌پسندید؟ Thumb up 13 Thumb down 1

 16. سید بت شکن   اردیبهشت ۷, ۱۳۹۴  

  به گزارش «نسیم»، این مرجع تقلید امروز در ابتداى درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم با اشاره به سخنان یکى از مسئولین، خطاب به نیروى انتظامى گفتند: اخیراً یکى از مسئولین محترم خطاب به نیروى انتظامى سخنى گفتند که به هیچ وجه مناسب نبود، آن مسئولی گفته بود که وظیفه نیروى انتظامى اجراى قانون است نه اجراى اسلام. این سخن از سه جهت اثر منفى داشت:

  نخست این‌که معلوم مى‌شود قوانین ما چیزى غیر از قوانین اسلامى است در حالى که همه آنها بر گرفته از اسلام است و همه افراد اعم از پلیس و غیر پلیس موظف به اجراى قوانین اسلام هستند، حتى وظیفه امر به معروف و نهى از منکر بنا به تصریح قرآن مجید و اجماع مسلمین وظیفه همگان است.

  دیگر این‌که این‌گونه سخنان روحیه نیروى انتظامى را تضعیف مى‌کند و زحماتى را که براى تهذیب اخلاق و مبارزه با منکرات متحمل شده‌اند نادیده گرفته می‌شود و آنها را در اجراى قوانین اسلامى سست مى‌سازد.

  خیلی پسندیده! شما هم می‌پسندید؟ Thumb up 16 Thumb down 1

 17. اندیشه   اردیبهشت ۷, ۱۳۹۴  

  Hidden due to low comment rating. Click here to see.

  کم بحث ترین نظر! واقعا؟! Thumb up 3 Thumb down 15

  • سید بت شکن   اردیبهشت ۷, ۱۳۹۴  

   و از همه مهم‌تر چراغ سبزى است که به افراد آلوده به انواع مفاسد اخلاقى و مجالس کثیف و مانند آن داده مى‌شود که از این به بعد آزاد هستید و پلیس کارى به شما ندارد، افراد فاسد بدون این سخنان هم طوفان مى‌کنند واى اگر چراغ سبزى هم به آنها نشان داده شود.

   ایشان افزودند: امیدواریم نصیحت دوستانه ما را بپذیرند و بعد از این چنین سخنانى را تکرار ننمایند. مخصوصاً به سخنان رهبر انقلاب که اخیراً خطاب به نیروى انتظامى فرمودند گوش فرا دهند، همانطور که ایشان تأکید کردند که حفظ آرامش‌هاى روحى و اخلاقى جامعه مهم‌تر از آرامش جسمانى آنهاست.

   خیلی پسندیده! شما هم می‌پسندید؟ Thumb up 17 Thumb down 1

 18. برادر سيد ب   اردیبهشت ۶, ۱۳۹۴  

  با سلام کاملا با سخنان آقای کریمیان موافقیم

  الله اکبر جانم فدای رهبر

  خیلی پسندیده! شما هم می‌پسندید؟ Thumb up 20 Thumb down 4

ثبت دیدگاه

(1) دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سلام گنبد در وب سایت منتشر خواهد شد.

(2) پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

(3) پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام:

رایانامه:

متن:

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.