آخرین عناوین
پنج شنبه ۱ مهر ۱۳۹۵ | ۱۴:۱۴ ب.ظ
معاون عمرانی فرماندار گنبدکاووس:
اعتبارات عمرانی گنبدکاووس ۴۴ درصد افزایش یافت / رتبه اول گنبدکاووس در اجرای برنامه‌های هفته دولت
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان گنبدکاووس با بیان اینکه امسال اعتبارات عمرانی این شهرستان مبلغ ۵۲۰ میلیارد ریال است، گفت: این اعتبارات در مقایسه با اعتبار ۳۶۰ میلیارد ریال پارسال، ۴۴ درصد افزایش نشان می دهد.

%d8%a7%d8%ad%d9%85%d8%af-%d8%af%d8%b3%d8%aa%d9%85%d8%b1%d8%af

به گزارش سلام گنبد به نقل از ایرنا، احمد دستمرد روز دوشنبه در مجمع عمومی مدیران و معاونین آموزشی مدارس و تقدیر از مدیران مدارس پیشرو شهرستان گنبدکاووس افزود: از این مبلغ ۸۰ میلیارد ریال برای مسائل آموزشی شهرستان در نظر گرفته شده و برای تجهیز مدارس شهرستان نیز مبلغ پنج میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

وی افزود: بیشترین اعتبارات استانی در محورهای توسعه شهرستان و تکمیل پروژه های نیمه تمام است.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری گنبدکاووس گفت: احداث جاده موسوم به نفت که گنبد را به مرز اینچه برون متصل می کند، بیمارستان ۸۰۰ تختخوابی گنبدکاووس، جاده کمربندی گنبدکاووس، راه آهن و پروژه آبرسانی فجر به بخش های مرکزی و مرزی داشلی برون به عنوان پروژه های مهم شهرستان از محل اعتبارات استانی و ملی در حال پیگیری است.

دستمرد به بهره برداری از ۲۱۰ پروژه شهرستان گنبدکاووس با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی برای ۴۳۳ نفر در ایام هفته دولت اشاره کرد و گفت: این عملکرد به همراه اجرای برنامه های متعدد فرهنگی، هنری و ورزشی در سطح شهرستان، کسب مقام اولی را برای شهرستان گنبدکاووس برای اجرای مطلوب برنامه های هفته دولت در سطح استان به ارمغان آورد.

وی با اشاره به آغاز سرشماری عمومی نفوس و مسکن از سوم مهر امسال و تشریح اهمیت آن، گفت: داشتن آمارهای درست و واقعی در زمینه های مختلف، در تصمیم سازی و تصمیم گیری مدیران موثر است.

معاون فرماندار گنبدکاووس از شهروندان این شهرستان خواست در طول سرشمار عمومی نفوس و مسکن، بویژه در سرشماری اینترنتی که از سوم تا ۲۴ مهر انجام می شود، با این برنامه ملی همکاری و همراهی مطلوب داشته و آمارهای درست و واقعی را ارائه نمایند.

ثبت دیدگاه

(1) دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سلام گنبد در وب سایت منتشر خواهد شد.

(2) پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

(3) پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام:

رایانامه:

متن:

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.